Mogelijk gemaakt door Blogger.
dinsdag 11 februari 2020

Thema : Zo gezegdWe sloten het thema zogezegd af door middel van een hoekenwerk. We mochten de gebarentaal oefenen, een e-mail sturen naar onze ouders, onze naam in brailleschrift zoeken, ervaren wat het is om blind te zijn of om niet alles te kunnen zien, typen met een brailletypmachine,  telefoneren met de gsm , een doespoor met allerlei verbale en non-verbale communicatie uitvoeren en een geheimschrift ontcijferen. We vonden het echt heel leuk en leerrijk!


Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2019 kan vanaf 1 maart 2021 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met eind februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Volg ons op Facebook!

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Digitale nieuwsbrief

Meest bekeken berichten

Wij zijn een MOS-school!

Kweetet!