Mogelijk gemaakt door Blogger.
dinsdag 28 januari 2020

Hoekenwerk : thema : Flits


 

We sloten het thema : 'Flits' af door middel van een hoekenwerk. Op de computer moesten we verschillende vraagjes oplossen in verband met het geziene thema. Als we het juiste antwoord vonden, kwam er een vrolijk gezichtje op het scherm, bij een fout kregen we een tweede en zelfs een derde kans. Er waren twee hoekjes waar we proeven moesten uitvoeren. In de schilderhoek mochten we een regenboog schilderen door zelf de juiste kleuren te maken. We speelden ook met kleurentollen.

Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2019 kan vanaf 1 maart 2021 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met eind februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Volg ons op Facebook!

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Digitale nieuwsbrief

Meest bekeken berichten

Wij zijn een MOS-school!

Kweetet!