Mogelijk gemaakt door Blogger.
dinsdag 19 november 2019

Nu of ooit!
We werkten tijdens het hoekenwerk van het thema : 'Nu of ooit' in verschillende groepjes : koffiebonen malen,een oud ganzenspel spelen, schrijven met een pen op papier en met een griffel op een lei, spelen met een tol, bikkels...,oude foto's bekijken, de koffer ontdekken en een opgegeven tijdskaartjes ordenen (=denksport).Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2019 kan vanaf 1 maart 2021 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met eind februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Kweetet!