Mogelijk gemaakt door Blogger.
donderdag 21 maart 2019

Onderweg
Vandaag sloten we het thema : 'Onderweg' af door middel van hoekenwerk. Op de computer mochten we allerlei opdrachten in verband met het geziene thema oplossen. In andere hoeken maakten we een puzzel, speelden we het spel : Wat ben ik ?, ontdekten we de koffer, maakten we de oefening : 'Op stap' in het werkboekje en verklankten we een geluid uit het verkeer in een onomatopee.


Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2019 kan vanaf 1 maart 2021 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met eind februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Volg ons op Facebook!

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Digitale nieuwsbrief

Meest bekeken berichten

Wij zijn een MOS-school!

Kweetet!