Mogelijk gemaakt door Blogger.
maandag 24 september 2018

Strapdag wordt strapweek!

Ja hoor, ook wij deden mee aan de strapdag vorige week. We maakten er zelfs een strapweek van. Leerlingen die te voet of met de fiets naar school kwamen kregen een sticker. Deze werden op een affiche verzameld in de kleine zaal. Vandaag 24 september was er voor de hele school het evaluatiemoment. We dansten samen onder leiding van het 6de leerjaar op het straplied.

Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2019 kan vanaf 1 maart 2021 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met eind februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Volg ons op Facebook!

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Digitale nieuwsbrief

Meest bekeken berichten

Wij zijn een MOS-school!

Kweetet!