Mogelijk gemaakt door Blogger.
dinsdag 19 juni 2018

Hoekenwerk : Gestrikt


We sloten het thema gestrikt af door middel van allerlei werkateliers. We dobbelden ons mooi, werkten aan een denkspel, haakten, ontdekten de koffer, weefden met plastiek, repels stof, wol... en ontwierpen kleren voor op een kartonnen popje en een papieren hoedje. Heel wat leerlingen zijn echt wel super handig. Een dikke proficiat voor de mooie resultaten.


Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2019 kan vanaf 1 maart 2021 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met eind februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Kweetet!