Mogelijk gemaakt door Blogger.
vrijdag 2 februari 2018

Thema Flits : hoekenwerk

We sloten het thema : "Flits" af door middel van hoekenwerk. Op de computer moesten we verschillende vraagjes oplossen i.v.m. het geziene thema. Als we het juiste antwoord gaven, kwam er een vrolijk gezichtje op het scherm, bij een fout kregen we een tweede en zelfs een derde kans. Er waren drie hoekjes waar we proeven moesten uitvoeren. In de schilderhoek mochten we de regenboog schilderen door zelf de juiste kleuren te maken en we maakten ook een kleurentol.

Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2017 kan vanaf 1 maart 2019 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met eind februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Volg ons op Facebook!

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Digitale nieuwsbrief

Meest bekeken berichten

Wij zijn een MOS-school!

Kweetet!