Mogelijk gemaakt door Blogger.
vrijdag 19 januari 2018

Schaduwen onderzoekenNadat we op de speelplaats met ons eigen schaduw gespeeld hadden, deden we allerlei experimenten met schaduwen in het zonlicht. In de klas onderzochten we verder schaduwen. We vormden schaduwfiguren met onze handen, tekenden schaduwsilhouetten van ons hoofd, herkenden we schaduwsilhouetten van materialen en zochten we tenslotte gekleurde schaduwen. Professor Technolichtibus mag nog eens naar de klas komen met allerlei proeven in verband met licht. We vinden dit heel leuk.

Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2019 kan vanaf 1 maart 2021 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met eind februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Volg ons op Facebook!

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Digitale nieuwsbrief

Meest bekeken berichten

Wij zijn een MOS-school!

Kweetet!