Mogelijk gemaakt door Blogger.
dinsdag 20 december 2022

Thema : Handen uit de mouwen

 Tijdens dit thema gingen we met het 2de leerjaar echt wel aan de slag.

Zo was er : een hoekenwerk over beroepen en gereedschap, een quiz 'koop je rijker' (waarmee we euro's konden verdienen), een winkelbezoek in de klas waar we eerst magazijnier speelden, daarna mochten we speelgoed kopen met het gekregen geld (we leerden onder andere verspilling en zuinig kennen), speelgoed ordenen, gevoelens bij het spelen, een doolhof timmeren, hoekenwerk over spelen, vroeger en nu, hier en elders.

We vonden het allemaal een heel leuk thema.
Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2021 kan vanaf 1 maart 2023 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met 1 februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo