Mogelijk gemaakt door Blogger.
dinsdag 22 november 2022

In het bos!

 


In het bos speelden we in de plassen: roeren met een stokje, blaadjes vissen,... Daarna vroeg Ollie onze hulp voor de zieke bomen. We knuffelden de bomen zodat ze het weer warm zouden hebben. We kleefden herfstbladeren op de stam of kleurden op het blad. Iedereen werkte flink mee. Tenslotte maakten we hoestpilletjes met takjes en herfstbladeren. 


Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2020 kan vanaf 7 maart 2022 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met eind februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo