Mogelijk gemaakt door Blogger.
dinsdag 4 oktober 2022

Werelddierendag

 

Vandaag is het werelddierendag en daardoor werkten we in de klas rond huisdieren. Enkele leerlingen brachten hun huisdier mee naar school. Wel super tof want zo brachten : Nisha een konijn, Rayan een schildpad, Lars Christiaens guppyvisjes, Gabriëlle een goudvis, Stan een cavia, Maud een opgezette fazant, Esmé foto's van waterschildpadden, hond en  kippen, Alyssa een knuffelcavia, Henri en Leana een nepslang, Emila, Lars Clous en Serafien een foto van hun poes (zen) en Emma een foto van hun hond mee. Ze konden heel veel over hun huisdier vertellen. 


 Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2020 kan vanaf 7 maart 2022 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met eind februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo