Mogelijk gemaakt door Blogger.
donderdag 20 mei 2021

Voertuig maken


In de lessen wero leerden we over wielen en assen. De leerlingen mochten vrij experimenteren met allerlei materiaal. Iedereen was heel druk in de weer om een goed en mooi voertuig te maken. Onze klas werd echt omgetoverd in een flink werkatelier. Daarna onderzochten we hoe goed elk voertuig wel reed. Mathis Mestdag, Louise en Roel waren de winnaars.Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2021 kan vanaf 1 maart 2023 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met 1 februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo