Mogelijk gemaakt door Blogger.
donderdag 27 mei 2021

Onderweg

 

Vandaag sloten we het thema : 'Onderweg' af door middel van hoekenwerk. Op de computer mochten we allerlei opdrachten in verband met het geziene thema oplossen. In andere hoeken maakten we een puzzel, speelden we het spel : Wat ben ik ?, ontdekten we de koffer, maakten we de oefening : 'Op stap' in het werkboekje en verklankten we een geluid uit het verkeer in een onomatopee. We speelden ook met auto's op een verkeersmat en in een garage. Met knex en hamertje tik maakten we ook voertuigen.Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2021 kan vanaf 1 maart 2023 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met 1 februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo