Mogelijk gemaakt door Blogger.
donderdag 22 april 2021

Werken met de Braille Box

 Deze morgen werkten we met de Braille Box. We lazen het dagboek van Emma (een blind meisje). We speelden een aangepast Uno-spel. We lazen uit een leesboek en een voelboek in brailleschrift. We liepen met een witte stok. We lazen in een gewoon boek met speciale simulatiebrillen en we mochten ook onze naam typen op een brailleschrijfmachine. Dit alles was wel leuk maar we beseffen toch wel heel goed wat een geluk we allemaal hebben. Wij hebben goede ogen.

Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2020 kan vanaf 7 maart 2022 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met eind februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo