Mogelijk gemaakt door Blogger.
donderdag 11 februari 2021

Kindergemeenteraadsverkiezingen


Deze middag mochten we stemmen voor de kandidaten van het 5de leerjaar en het 6de leerjaar voor de kindergemeenteraad. Omwille van corona verliep het wel helemaal anders. De kandidaten konden zich niet komen voorstellen in de klas. Er was ook geen stemhokje voorzien, dus gingen we maar elk om beurt in de gang om onze stem uit te brengen op het stembiljet.

 


Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2020 kan vanaf 7 maart 2022 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met eind februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo