Mogelijk gemaakt door Blogger.
donderdag 11 februari 2021

Hoekenwerk : Zo gezegd

 

We sloten het thema zogezegd af door middel van een hoekenwerk. We mochten de gebarentaal oefenen, een e-mail sturen naar onze ouders, onze naam in brailleschrift zoeken, telefoneren met de gsm en een doe spoor met allerlei verbale en non-verbale communicatie uitvoeren, zinnen in morse en ook geheimschrift ontcijferen en een complimentje schrijven voor een kindje in de klas. We vonden het echt heel leuk!
Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2020 kan vanaf 7 maart 2022 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met eind februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo