Mogelijk gemaakt door Blogger.
maandag 18 januari 2021

Thema Flits : hoekenwerk

 

We sloten het thema : "Flits" af door middel van hoekenwerk. Op de computer moesten we verschillende vraagjes oplossen i.v.m. het geziene thema. Als we het juiste antwoord gaven, kwam er een vrolijk gezichtje op het scherm, bij een fout kregen we een tweede en zelfs een derde kans. Er waren vier hoekjes waar we proeven moesten uitvoeren. In de schilderhoek mochten we de regenboog schilderen door zelf de juiste kleuren te maken. We maakten aan de hand van een stappenplan ook een kleurentol.
Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2020 kan vanaf 7 maart 2022 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met eind februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo