Mogelijk gemaakt door Blogger.
maandag 18 januari 2021

Schaduwen

De experimenten met schaduwen in het zonlicht, konden we jammer genoeg niet buiten doen. De zon was niet van de partij. We doen deze later als het zonnetje wel te zien is. In de klas onderzochten we wel schaduwen. We vormden schaduwfiguren met onze handen, tekenden schaduwsilhouetten van ons hoofd, herkenden we schaduwsilhouetten van materialen en zochten we tenslotte gekleurde schaduwen. Professor Technolichtibus mag nog eens naar de klas komen met allerlei proeven in verband met licht. We vinden dit heel leuk.
Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2020 kan vanaf 7 maart 2022 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met eind februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo