Mogelijk gemaakt door Blogger.
maandag 30 november 2020

Werkatelier Sinterklaas en Piet


Op vrijdagnamiddag waren we allemaal heel druk in de weer om ons schoentje te versieren, een pietenmuts te maken met frottage en een pietenkraag te naaien. De resultaten mogen echt wel gezien worden. We plaatsten ons versierd schoentje op de lessenaar en ja hoor. De Piet der Pieten bracht deze morgen picknicken, een chocoladelolly en een chocolaatje voor iedereen. Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2021 kan vanaf 1 maart 2023 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met 1 februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo