Mogelijk gemaakt door Blogger.
donderdag 15 oktober 2020

Hoekenwerk : thema : (t)huis

 

We werkten vandaag tijdens de weroles in verschillende hoeken.  We mochten met blokken bouwen volgens een grondplan, bouwen met lucifers, een opdracht lezen en daarna uitvoeren, een huis bouwen met kleine blokjes, de ontdekkoffer ontdekken, een denksport oplossen en spelen met poppenhuizen, huizen passend op een straat plaatsen en een memory met verkeersborden spelen. Het waren heel toffe hoeken. 
Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2021 kan vanaf 1 maart 2023 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met 1 februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo