Mogelijk gemaakt door Blogger.
vrijdag 8 mei 2020

heropstart lessen

Elke ouder van de school, van wie een mailadres geregistreerd staat, zou vandaag (vrijdag 8 mei) een brief moeten ontvangen hebben betreffende de heropstart van de lessen van het eerste, tweede en zesde leerjaar volgende week vrijdag. Indien dit niet het geval is, gelieve contact op te nemen met de school. Wie graag de mails wil ontvangen in de toekomst, kan zijn mailadres opgeven bij secretaresse Carine.

Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2020 kan vanaf 7 maart 2022 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met eind februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo