Mogelijk gemaakt door Blogger.
dinsdag 26 november 2019

Thema: 'De baby'

Het thema 'De baby' is afgelopen. 
De kleuters mochten zelf hun fopspeen ineen knutselen, leerden hoe ze een pamper moesten verversen (want oeps, dat was wel eens dringend nodig!), maakten samen fruitpap, verzorgden de baby's in het poppenhuis als échte mama's en papa's, ...

Ook kregen we juf Veerle op bezoek met grote zus Axelle en kleine broer Thibo.  
Zo konden we zien hoe een baby een flesje drinkt, hoe hun luier ververst moet worden, maar vooral ook dat zo'n baby'tje heel wat wil slapen en niet altijd even blij is als het wakker gemaakt wordt,.. 

Dankjewel juf Veerle voor je leuke bezoekje! 

Groeten,
juf Axelle 

 

Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2021 kan vanaf 1 maart 2023 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met 1 februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo