Mogelijk gemaakt door Blogger.
zaterdag 5 oktober 2019

Werelddierendag

Gisteren 4 oktober was  het werelddierendag. Enkele leerlingen brachten hun huisdier mee naar school. Wel tof want zo bracht : Rachelle een goudvinkje,  Guillaume een konijn en Jamie twee girbels mee naar de klas. Baziel bracht een foto van zijn kittens mee en Iliana bracht foto's van haar hondje mee. Bedankt dat deze diertjes even bij ons mogen zijn. 


Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2020 kan vanaf 7 maart 2022 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met eind februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo