Mogelijk gemaakt door Blogger.
dinsdag 15 oktober 2019

Hoekenwerk : Thema : (t)huis07:51:00 |

Gisteren 14 oktober sloten we het thema wero : "(T)huis" af door middel van hoekenwerk. We mochten met blokken bouwen volgens een grondplan, bouwen met lucifers, een opdracht lezen en daarna uitvoeren, een huis bouwen met kleine blokjes, de ontdekkoffer ontdekken, een denksport oplossen en spelen met poppenhuizen. Het waren heel toffe hoeken. Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2021 kan vanaf 1 maart 2023 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met 1 februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo