Mogelijk gemaakt door Blogger.
woensdag 18 september 2019

Dag van de sportclub

Heel wat kinderen van het lager maar ook van het kleuter kwamen vandaag, op de dag van de sportclub, in outfit van hun sportclub naar school. Sommigen brachten zelfs ook een attribuut mee. Iemand van de sportdienst van Harelbeke kwam aan alle klassen van de lagere school ook een korte turnles geven. Wij zijn super blij dat zoveel kinderen van de Mariaschool deel uit maken van een sportclub.


Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2021 kan vanaf 1 maart 2023 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met 1 februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo