Mogelijk gemaakt door Blogger.
woensdag 3 juli 2019

Hiep, hiep, hiep, hoera voor Eva, Elise en Yahya!

Eva, Elise en Yahya worden in de grote vakantie allebei 8 jaar oud. De verjaardag van Eva en Elise vierden we de laatste week van het schooljaar nog in de klas met de vriendjes. Yahya had pech tijdens deze laatste week want hij lag in het ziekenhuis. Via de telefoon hebben alle vriendjes hem toch nog een heel gelukkige verjaardag gewenst.

Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2020 kan vanaf 7 maart 2022 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met eind februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo