Mogelijk gemaakt door Blogger.
woensdag 15 mei 2019

Zuchtje lucht


Het thema : "Zuchtje lucht" in de lessen wereldoriëntatie sloten we af met een hoekenwerk. We mochten pingpong spelen, zeepbellen blazen, met ecoline werken, een denksport maken in ons werkboekje en een windmolentje maken. Aan de tafel waar pingpong gespeeld werd, werd er heel veel gelachen. Er werden grote zeepbellen geblazen en mooi werkjes met ecoline gemaakt. De windmolentjes zijn nog niet af maar we knipten wel al alles uit en sommige leerlingen hebben ook al versierd. Sommige groepjes konden zelfs een pingpongballetje, door middel van de haardroger, in de lucht houden.

Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2020 kan vanaf 7 maart 2022 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met eind februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo