Mogelijk gemaakt door Blogger.
vrijdag 12 april 2019

Mossertjes aan het werk

Op vrijdag 5 april waren de mossertjes weer druk aan het werk in onze schooltuin. Er werd een nieuw hek geplaatst voor het insectenhotel, heel wat struikjes werden in de tuin geplant, de tunnel werd schoongemaakt en we maakten plaats voor de  serre. Het eerste begin van de serre staat er zelfs al. Super hé. Dikke duim hoor voor het vele mooie werk die jullie leverden.

Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2020 kan vanaf 7 maart 2022 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met eind februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo