Mogelijk gemaakt door Blogger.
maandag 11 februari 2019

Workshop GoodFood @ School

Deze namiddag kwam een mevrouw van GoodFood@school ons een workshop geven. Ze leerde ons dat we geen voedsel mogen verspillen. Via een powerpoint en het  uitbeelden van een verhaal leerden we hoeveel mensen er moeten werken vooraleer we brood op tafel hebben. Met oud brood, oude koekjes, oude peperkoek en fruit maakten we samen broodpudding. Aan de hand van een memorie leerden we hoe we verspilling van voedsel kunnen vermijden. Morgen mogen we proeven van onze zelfgemaakte broodpudding. We kijken er al naar uit hoor. Bedankt mevrouw voor de leuke en leerzame namiddag.

Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2021 kan vanaf 1 maart 2023 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met 1 februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo