Mogelijk gemaakt door Blogger.
donderdag 24 januari 2019

Hoekenwerk thema : FlitsWe sloten het thema : "Flits" af door middel van hoekenwerk. Op de computer moesten we verschillende vraagjes oplossen i.v.m. het geziene thema. Als we het juiste antwoord gaven, kwam er een vrolijk gezichtje op het scherm, bij een fout kregen we een tweede en zelfs een derde kans. Er waren drie hoekjes waar we proeven moesten uitvoeren. In de schilderhoek mochten we de regenboog schilderen door zelf de juiste kleuren te maken en we speelden ook met een kleurentol.

Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2021 kan vanaf 1 maart 2023 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met 1 februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo