Mogelijk gemaakt door Blogger.
donderdag 20 december 2018

Kerstmarkt

Onze kerstmarkt van morgenavond zullen we toch zoals de andere jaren binnen laten doorgaan. We hoopten om een echte buitenplaats te kunnen voorzien, maar dat zal niet lukken door het regenweer. De bar zal zoals gewoonlijk wel opnieuw in de tenten buiten voorzien worden. Dus misschien toch aangepaste kledij hiervoor voorzien. Allen welkom!Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2021 kan vanaf 1 maart 2023 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met 1 februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo