Mogelijk gemaakt door Blogger.
vrijdag 14 december 2018

Hoekenwerk : Thema : Sporen

We sloten vandaag het thema : "Sporen" af met een hoekenwerk. In groepjes van 3 of 4 leerlingen speelden we een vruchtenspel, oefenden we de bomen en hun vruchten in op de  computers, leerden we de bosregels aan de hand van een memory, werkten we aan een denksport , maakten we afdrukken met verf op stof en breiden we een vervolg aan het verhaal van Celsius en Frutseltje.

Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2020 kan vanaf 7 maart 2022 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met eind februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo