Mogelijk gemaakt door Blogger.
dinsdag 6 november 2018

Hoekenwerk : Thema : (t)huis
 Vandaag sloten we het thema wero '(t) huis ' af door middel van hoekenwerk. We mochten met blokken bouwen volgens een grondplan, bouwen met lucifers, een huis bouwen met kleine legoblokken, een opdracht lezen en daarna uitvoeren, de ontdekkoffer ontdekken, een denksport oplossen, huizen ordenen aan een straat, een memory spelen in verband met verkeersborden en ook spelen met de blokken en het poppenhuis. Het waren heel toffe hoeken.


Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2021 kan vanaf 1 maart 2023 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met 1 februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo