Mogelijk gemaakt door Blogger.
donderdag 4 oktober 2018

Werelddierendag


Vandaag 4 oktober is  het werelddierendag. We werkten vandaag in de klas rond dieren. Enkele leerlingen brachten hun huisdier mee naar school. Wel tof want zo brachten Beau ,Mathis en Jennifer een vogeltje, Renkse twee ravijn ratjes,  Lars een kip, Loïc wandelende takken mee. Kas vertelde via foto's over zijn schaap Suzy. Sommige diertjes mogen zelfs nog wat langer in de klas blijven. Bedankt dat deze diertjes even bij ons mogen zijn. 


Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2021 kan vanaf 1 maart 2023 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met 1 februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo