Mogelijk gemaakt door Blogger.
vrijdag 15 juni 2018

Wassen, strijken, plooien...
Deze morgen waren er in onze klas verschillende werkateliers. We mochten kleren wassen en uithangen. Zakdoeken en kledingstukken werden gestreken en mooi opgeplooid. Zelfs schoenen leerden we juist en netjes poetsen. De morgen vloog voorbij. Iedereen vond het heel tof om dit eens te doen. Misschien zullen enkele mama's en/of papa's wel opmerken dat we nu zelf onze kleren mooi kunnen opplooien, schoenen kunnen poetsen... ? 

Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2021 kan vanaf 1 maart 2023 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met 1 februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo