Mogelijk gemaakt door Blogger.
woensdag 6 juni 2018

Voetbaltornooi van het eerste en tweede leerjaar 16:53:00 |


Een dikke proficiat aan alle kinderen van het eerste en tweede leerjaar die deelnamen aan het voetbaltornooi deze namiddag. Iedereen speelde super goed. Het eerste leerjaar behaalde de eerste en de derde plaats.Het tweede leerjaar behaalde de eerste plaats. Beide klassen wonnen een beker! We zijn fier op jullie. Bedankt aan de vele supporters. Het is nog toffer met jullie erbij.

Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2020 kan vanaf 7 maart 2022 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met eind februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo