Mogelijk gemaakt door Blogger.
maandag 25 juni 2018

Schoolvoorstelling

|
Vandaag  25 juni waren we met het eerste en tweede leerjaar uitgenodigd op de schoolvoorstelling 'Klaar voor de Academie'. We konden via allerhande workshops al doende kennis maken met alle activiteiten van de academie. Iedereen kreeg de kans om elk aspect(muziek, woord, dans) te experimenteren. Na afloop van de workshops kreeg iedereen nog een diploma met goedkeuringsstempel. De foto's laten ons zien dat iedereen genoten heeft van deze toffe namiddag.

Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2021 kan vanaf 1 maart 2023 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met 1 februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo