Mogelijk gemaakt door Blogger.
donderdag 24 mei 2018

DRINGEND BERICHT

Beste ouders, morgen (vrijdag 25 mei) kan onze traiteur uitzonderlijk geen warme maaltijden leveren. Als uw kind(eren) morgen op school dient/dienen te eten, gelieve boterhammen met je kind(eren) mee te geven, a.u.b. Waarvoor dank! Gelieve dit bericht te delen aan ouders van kinderen die bij ons op school zitten en die je kent. Bedankt voor het begrip voor deze situatie van overmacht.

Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2021 kan vanaf 1 maart 2023 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met 1 februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo