Mogelijk gemaakt door Blogger.
dinsdag 29 mei 2018

6de leerjaar in het (Gusco) V.T.I. te Harelbeke

Op maandagnamiddag 28 mei brachten we met het zesde leerjaar een bezoek aan het Gusco (V.T..I.) van Kortrijk waar we een STEM-activiteit aangeboden kregen. De leerlingen mochten er onder begeleiding van enkele plaatselijke leerlingen een 3-tal activiteiten uitvoeren: legowagentje programmeren, elektrische leidingen maken, schakelingen maken. Ze kregen er deskundige uitleg en leerden heel wat bij. Dank aan de leerkracht en de plaatselijke leerlingen die het uitstekend deden.


Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2021 kan vanaf 1 maart 2023 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met 1 februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo