Mogelijk gemaakt door Blogger.
vrijdag 27 april 2018

Drinkwater

Na controle van een waterstaal in het hoofdgebouw kregen we van de watermaatschappij het advies om voorlopig geen water van de kraantjes meer te consumeren binnen het hoofdgebouw. Er volgt zo snel mogelijk een nieuwe test van het water om zekerheid te verschaffen. Voor alle duidelijkheid: ons kraantjeswater wordt per jaar meermaals streng gecontroleerd door de watermaatschappij en dit is de eerste keer dat we dergelijke melding krijgen. Paniek is zeker niet nodig.
Voor de middag: we zijn onmiddellijk flessenwater gaan kopen in de winkel, zodat iedereen voldoende zal kunnen drinken.

Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2020 kan vanaf 7 maart 2022 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met eind februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo