Mogelijk gemaakt door Blogger.
zondag 11 maart 2018

Netbaltornooi voor 6de leerjaar in Bavikhove

Naar jaarlijkse traditie namen de leerlingen van het 6de leerjaar deel aan het netbaltornooi voor alle Harelbeekse Vrije Scholen. De leerlingen deden het voortreffelijk naast en op het veld. Er werd hevig voor elkaar gesupporterd en onze 3 ploegen eindigden op een 2de, 3de en 6de plaats. Proficiat aan allen!Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2021 kan vanaf 1 maart 2023 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met 1 februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo