Mogelijk gemaakt door Blogger.
maandag 5 februari 2018

Kronkeldiedoe

Deze morgen gingen we met het eerste en het tweede leerjaar naar Kronkeldiedoe in Deerlijk. We speelden allerlei leuke spelletjes. Iedereen vond het een heel toffe voormiddag. Dit kunnen jullie aflezen van de stralende gezichtjes bij de kinderen. Bedankt aan alle ouders en grootouders die instonden voor het vervoer en vooral aan de mama van Loïc om ook een groepje te begeleiden! Jullie zijn super! 

Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2021 kan vanaf 1 maart 2023 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met 1 februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo