Mogelijk gemaakt door Blogger.
dinsdag 3 oktober 2017

WerelddierendagMorgen 4 oktober is  het werelddierendag. Daar we morgen niet allemaal samen zitten, werkten we  vandaag in de klas rond dieren. Enkele leerlingen brachten hun huisdier mee naar school. Wel tof want zo brachten : Melanie en Alies een hamster,  Faith een konijn en een cavia,  Xander een vis, Lotte twee kippen, Eline en Amalia twee schildpadden en Senne een konijn mee. Renske en Melanie brachten ook een foto van hun hondje mee. Sommige diertjes mogen zelfs nog wat langer in de klas blijven. Bedankt dat deze diertjes even bij ons mogen zijn. 

Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2020 kan vanaf 7 maart 2022 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met eind februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo