Mogelijk gemaakt door Blogger.
dinsdag 3 oktober 2017

Grootoudersfeest kleuter

Vergeet niet in te schrijven voor het Rimpelrock Festival, ofwel het grootoudersfeest van het kleuter! ENKEL GROOTOUDERS van kinderen van het kleuter kunnen inschrijven. (uitzondering: als er GEEN ENKELE van de grootouders kan, mogen de ouders inschrijven, omdat we toch willen dat er naar ieder kind minstens iemand kan komen kijken). 
Wie ingeschreven is tegen 9 oktober, zal aan de inkom een armbandje kunnen afhalen en dus binnen mogen. Wie niet ingeschreven is, zal dus niet binnen kunnen! Inschrijven is enkel mogelijk via de klasjuffen, niet via onze facebookpagina. 
Vergeet niet om je feestelijke kledij aan te trekken. Dit was geen grapje op de brief. 
Armbandjes zullen klaar liggen op naam van het oudste kleinkind in het kleuter.

Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2021 kan vanaf 1 maart 2023 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met 1 februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo