Mogelijk gemaakt door Blogger.
dinsdag 5 september 2017

Info-avond kleuter en lager


Op donderdag 14 september 2017 is er info-avond voor het kleuter om 19u, voor het lager om 20u. De leerkracht geeft jullie graag uitleg over zijn/haar werking in de klas. Het is sterk aangeraden om aanwezig te zijn. Er worden immers heel wat nuttige afspraken gemaakt over onder andere hoe je je kind het best kunt begeleiden gedurende het schooljaar. Het helpt je opmerkingen en handelingen van de leerkracht gedurende het jaar beter te begrijpen.Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2021 kan vanaf 1 maart 2023 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met 1 februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo