Mogelijk gemaakt door Blogger.
woensdag 18 januari 2017

Infoblaadje inschrijvingen geboortejaar 2015

Hier kan je ons infoblaadje over inschrijven in de Mariaschool terugvinden. Indien je een kind hebt dat geboren is in het jaar 2015 en je voelt je aangetrokken om je kind in te schrijven in de Mariaschool, noteer dan alvast ons info-moment van donderdag 23 februari (om 19.30u) in je agenda.
Indien je mensen zou kennen met een kind geboren in 2015, geef dan gerust deze informatie door.
Meer info kan je hier lezen:


Door de wet op de privacy, kunnen wij niet langer over de geboortelijsten beschikken. Daardoor kunnen wij niet langer de mensen aanschrijven om hen te informeren over hoe ze kunnen inschrijven. Hieronder kan je meer uitleg vinden in de brief van onze scholengemeenschap Katholiek Basisonderwijs Harelbeke (KBH).


Beste bezoeker van onze schoolsite,

Wij heten u van harte welkom op de site van de Mariaschool.

Neem rustig uw tijd om eens rond te neuzen in onze school.

En vooral: kom af en toe eens terug, want deze site zal wekelijks veranderen!


Inschrijvingen

Wie wenst in te schrijven, kan telefonisch contact met ons opnemen (056/71 46 42) of een mail sturen naar directeur@mariaschoolharelbeke.be om een afspraak te maken.
Inschrijven voor het geboortejaar 2020 kan vanaf 7 maart 2022 voor alle kinderen. Broers en zussen, als ook kinderen van personeelsleden, hebben wettelijke voorrang van na de herfstvakantie tot en met eind februari.

meer info op deze pagina: info over inschrijvingen

Wanneer mag je peuter naar school?

Via deze link kan u berekenen wanneer uw kind naar school mag komen.

Maandmenu

CLB Groeninge

Kalender Mariaschool

Wij zijn een MOS-school!

Klik op het logo